Sizin Neler Üretiyouz

Bugün dünyada, henüz verildiği an unutulacak ve ertesi gün bir kenara atılacak milyonlarca hediyeden oluşan bir değersizlik yığını var. İşte biz, çok da uzak olmayan geçmişte “Bizim için çok özelsiniz” demenin, “Size çok değer veriyoruz” sözünü hissettirmenin, “Sizi hep seveceğiz” sözünün karşılığı olan ve hayata değer katan hediye kültürünü yaşatan marka Lasede Cam Sanatları’yız. Vereni gururlandıran, alanı onurlandıran, her bütçeye ve mekana özel tasarım cam hediyelikler üretiyoruz.

Makam Odası Ürünleri

Devlet erkanı veya kurumlara vereceğiniz hediyeler, siz yanlarında değilken bile onlara sizi, özeninizi ve ilginizi hatırlatır. İşte bu yüzden malzeme seçiminden başlayıp paketleme aşamasına dek her ürünümüzü bir sanat eserine layık kalitede tasarlar ve üretiriz. 

2

Kullanım Ürünleri

Firmanızı hatırlatma yöntemleri arasın en geleneksel yöntem kişisel kullanım ürünleridir. Bu ürünler her ne kadar tanıtım aracı olarak kullanılsa da bazen olumsuz sonuçlar doğurmaktadır. Özellikle ucuz olsun yaklaşımı ile üretilen ürünlerde yaşanan deformasyonlar firmanızın algısını olumsuz etkilemektedir. Bizler müşterilerinizin beğenerek kullanması yanı sıra uzun süre kullanmasını sağlamak için kalitemizden taviz vermeden logonuzu kullanım ürünlerine taşıyoruz.

3

Kurum İçi Hediyeler

Özel günlerinizin önemini bilir, heyecanınızı sizinle birlikte yaşarız. İşinin ehli ustalarımızla her zaman en üst kaliteyi, uzman idari kadromuzla en uygun fiyatı ve gerçekçi teslim sürelerini sunarız.

4

Hediye Setleri

Bugün dünyada, henüz verildiği an unutulacak ve ertesi gün bir kenara atılacak milyonlarca hediyeden oluşan bir değersizlik yığını var. İşte biz, çok da uzak olmayan geçmişte “Bizim için çok özelsiniz” demenin“karşılığı olan ve hayata değer katan hediye kültürünü yaşatan marka Lasede Cam Sanatları’yız. Vereni gururlandıran, alanı onurlandıran, her bütçeye ve mekana özel tasarım cam hediyelikler üretiyoruz.

1000 yıllık otantik cam sanatımızın sayılı temsilcilerinden olarak sizleri yeni koleksiyonlarımız ve nadide ürünlerimizle tanıştırmak istiyoruz.

En özel anlarınızı sanatla süsleyecek ve değer verdiklerinize sizi hep hatırlatacak birer sergi parçası olan eserlerimizi yakından tanımak isterseniz bize ulaşmanızdan onur duyarız.