Lasede

LASEDE’nin Farkı

Bütünsel Deneyimdir

En özel konuklarınızdan müşterilerinize, bayilerinizden personelinize, herkesin gönlüne ve gözüne hitap edecek özgün hediyelik cam eserleri, aynı konseptte ama bütçenize göre farklı formlarda üretiriz.

 

Tasarımdan üretime, dağıtımdan satış sonrası desteğe her süreci kendi bünyemizde yürütürüz. Organizasyonlarınızın ve programınızın aksamasına asla izin vermeyiz.

1000 yıllık otantik cam sanatımızın sayılı temsilcilerinden olarak sizleri yeni koleksiyonlarımız ve nadide ürünlerimizle tanıştırmak istiyoruz.


 

Tüm eserlerimiz cam ustalarımızın tasarımıyla geliştirilmiş, özgün el işçiliğiyle üretilmiş, birinci sınıf malzemeler veya 24 ayar altın gibi değerli süslemelerle bezenmiştir. Cam sanatının tüm inceliklerini taşımalarını yanı sıra dünyaca ünlü ebru, resim, kaligrafi ve hat ustalarımızın dokunuşlarıyla da hayat bulmuşlardır.


 

Tasarımlarımız Selçuklu, Osmanlı ve genel olarak tüm Mezopotamya tarzlarının yanı sıra batı cam sanatından da örnekler içerirler. Bu özellikleriyle bulundukları her mekana benzersiz bir estetik, asalet ve enerji getirirler. Üstelik dilerseniz size özel olarak da yeniden tasarlanabilir, sadece size ve kurumunuza özel bir koleksiyona dönüştürülebilirler.


 

Yerli veya yabancı en özel konuklarınız, kurumsal misafirleriniz, yıl dönümleriniz için mükemmel birer seçenek olan eserlerimizi dilerseniz aynı tarz içerisinde farklı ebat ve modellerde üretebilir, bütçenize tam uygun setler halinde sunabiliriz.


 

En özel anlarınızı sanatla süsleyecek ve değer verdiklerinize sizi hep hatırlatacak birer sergi parçası olan eserlerimizi yakından tanımak isterseniz bize ulaşmanızdan onur duyarız.

LASEDE'nin Farkı Bütünsel Deneyimdir.